Polityka Prywatności

Kim jestem?

Adres mojej strony to: https://psychologseksuolog.com.pl
Psycholog Seksuolog Anna Zawiślak
ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków
NIP: 677-21-74-111

Jakie dane osobowe zbiera moja strona?

Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.

Formularze kontaktowe

Brak. Można się ze mną skontaktować e-mailowo: psychologseksuolog@interia.pl lub telefonicznie: +48 666 080 111

Pliki Cookies

Nie zbierają danych osobowych.

Treści osadzone z innych witryn internetowych

Artykuły na tej stronie mogą zawierać treści osadzone (np. filmy, zdjęcia, artykuły itp.). Treści osadzone z innych witryn zachowują się w taki sam sposób, jakby odwiedzający odwiedził stronę docelową.

Witryny te mogą zbierać dane o Tobie, wykorzystywać pliki cookie, osadzać dodatkowe śledzenie stron trzecich i monitorować interakcję z zawartością osadzoną.

Google Analytics

Na mojej stronie podłączony jest Google Analytics. Nie korzystam z funkcji reklamowych ani remarketingowych tego narzędzia.
W ustawieniach narzędzia ustawiłam minimalny czas przechowywania danych o użytkownikach i zdarzeniach (14 miesięcy).
Jeśli nie chcesz, by Twoje dane były zbierane przez Google Analytics, zastosuj blokujący dodatek Google: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Przykładowe dane zbierane przez Google Analytics: anonimowy identyfikator użytkownika, adres strony, na której jest użytkownik, adres strony, z której przyszedł użytkownik, informacje techniczne o sprzęcie użytkownika: rodzaj komputera, tabletu, telefonu itp., informacje techniczne o możliwościach tego sprzętu, np. przeglądarka, system operacyjny, lokalizacja użytkownika na podstawie adresu IP, i domeny operatora internetowego, język przeglądarki użytkownika.

Certyfikat SSL

Moja strona posiada certyfikat SSL.